Doktorların ve Uzmanların Önerdiği Tek Kolajen!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Collagen Lift Paris™, içeriğindeki hidrolize edilmiş kolajen proteinine ilave olarak Deniz Yosunu ve C vitamini takviyesi ile ihtiyaç duyulan aminoasitler, kalsiyum, magnezyum ve çinko gibi birçok vitamini de vücudunuza almanıza olanak tanır. Collagen Lift Paris™’in likit formu sayesinde vücudunuzda kolajenin en hızlı şekilde emilimini sağlar. Günlük olarak alacağınız bir tüp içerisinde bulunan değerler sayesinde, vücudunuza kolajenin daha hızlı etmesi için gerekli olan vitaminleri de almış olacaksınız.


Dr. Tolga Temel diyor ki: “…İçilebilir sıvı kolajenlerin tercih edilmesini öneriyorum çünkü emilim problemi olmaması lazım içerisindeki konstanstrasyona lütfen dikkat etsin hastalarımız...”


Doç. Dr. Nebil Yeşiloğlu diyor ki: “…Özellikle cilt lekeleri ve cilt rahatsızlıkları olan hastalarımız doktor kontrolünde bu tür ürünleri kullanabilirler. Collagen Lift Paris ürünüyle ilgili olarak hasta memnuniyeti gözlemlediğimiz kadarıyla düşündüğümüzün çok üzerinde…”


Elif Karakışla diyor ki: “…İçinde Hyalüronik Asit olduğu için de başladığım retinal protokollerini çok daha rahat yürüttüm. Vücudumda, yüzümde pullanma eskisinden daha az oldu. Hepinize Luminous Gold’u gerçekten tavsiye ediyorum…”Doç. Dr. Serhat Mutlu diyor ki: “…Hastalarımızda eklem rahatsızlığı ile gelip kolajen takviyesi aldığında, hastalarımız bize yüz güldürücü diğer sorunlarının da iyileştiği ile alakalı ifadelerde bulunuyor. Cildinin güzelleştiği, saçının artık dökülmelerinin azaldığı bunun yanında eklem esnekliğinin çok arttığı…Biliyoruz ki kolajen eklem, tendon, kiriş rahatsızlıklarında da bir hammadde olduğu için takviye edici özelliği çok fazla…”


Dr. Işıl Çeri diyor ki: “Yapılan çalışmalar, sıvı kolajenin diğer formlara göre bağırsaktan daha iyi emilebildiğini ortaya koymuş. Bir sıvı flakonun 14 tablete denk geldiğini hesaplamışlar. Bunun üzerine kullandığımız sürece en iyi sonucu almamız için genelde sıvı olanını tercih etmemiz gerekir…”


Dr. Güngör Kırmızıgül diyor ki: “…Özellikle zayıflama tedavileri yaptığım hastalarda mutlaka kolajenle destekliyorum çünkü zayıflama programlarında kolajenin tokluk verici etkisinin olması diyeti kolaylaştırıyor, diyete uyumu kolaylaştırıyor…”


Feriştah Meci diyor ki: “…Normalde FDA onayı olarak üç hafta ile altı hafta arasında sonuçların olabileceği söyleniyor. Fakat biz çoğunlukla en geç 2. haftada gördük. 2. gün dahi sonuçlar aldığımız kişiler oldu…”


Dr. Şükrü Yıldırım diyor ki: “…Kolajen aslında 20’li yaşlardan itibaren yaş ilerledikçe azalmakta. Onun için mutlaka bir takviye olarak dışarıdan alınmasını biz özellikle öneriyoruz…”


Opr. Dr. Orhan Alan diyor ki: “Glutatyon çok önemli bir bileşik. Kendinizi kullanmaya başladıktan 15 gün sonra her konuda iyi hissediyorsunuz. Hiç tahmin etmediğiniz iyileşmeler bile olabilir…”


Op. Dr. Harun Mutlu diyor ki: “Kaliteli bir yaşlılık geçirmek için kolajeni düzgün seviyelerde, yeterli seviyelerde tutmamız gerekmektedir…”


Collagen Lift Paris™ ile, doktorların ve uzmanların önerdiği tek marka olmaktan gurur duyuyoruz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™