Doktorların Kontrolünde Yeni Bir Mucize Geliyor!

En son güncellendiği tarih: Mar 5

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak kolajen takviyesine önce hyalüronik asiti, sonra glutatyonu ekleyerek iki adet devrim niteliğinde ürün ortaya çıkarmıştık. Öyle ki bu yenilikçi ürünlerden hyaluronic acid destekli olan Red Carpet, geçtiğimiz aylarda Fransız Prestijli Güzellik Ödülü’nün sahibi oldu. Sıvı glutatyon destekli Vitality’e gösterdiğiniz yoğun ilgiden ve Vitality’nin iyileştirici etkisinden aldığımız güç ile bambaşka, herkes tarafından konuşulacak mucizevi bir ürün için kollarımızı sıvadık!


Yaptığımız araştırma-geliştirme sonuçlarımız doğrultusunda Türkiye’yi Altın Eğrelti Otu’nun inanılmaz etkileri ile tanıştırmaya karar verdik. Altın Eğrelti Otu (Polypodium Leucotomos), E vitamini, C vitamini, glutatyon, hyalüonik asit destekli bir kolajen takviyesi üreterek daha önce eşi benzeri görülmemiş takviye ürün geliştirdik.Collagen Lift Paris™ olarak “Türkiye’nin Doktorlar ve Uzmanlar Tarafından önerilen tek kolajeni” ünvanımızın hakkını verebilmek adına bu ürünü satışa sunmadan önce, Türkiye’deki en saygın doktorlar ve güzellik uzmanlarına deneterek, onların geri bildirimini göz önünde bulundurmaya karar verdik.


· Dr. Kubilay Yücel

· Dr. Mustafa Kemal Ataönder

· Dr. Yasemin Savaş

· Dr. Yasemin Amato

· Dr. Sevgi Ekiyor

· Dr. Nebil Yeşiloğlu

· Dr. Fikret Çelik

· Dr. Nedim Bakırcı

· Dr. Ayşegül Güney

· Dr. Ahu Özbilen


Diyarbakır, İzmir, Antalya, Mersin, Adana, İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki en başarılı isimler ile çalışarak, doktorlarımız sayesinde en doğru geri bildirimleri almayı ve size bütünsel bir fayda sağlayan sıvı kolajen takviyesini sunmayı amaçladık.


3 Aralık 2019 itibari ile kliniklerde olmasını planladığımız Altın Eğrelti Otu ve Glutatyon destekli Sıvı Kolajen Takviyesi olan Collagen Lift Paris™ Luminous Gold, cildinize çok iyi gelecek! Doktorlarımızın yorumları için bizi takip etmeyi unutmayın!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™