Doğru Glutatyon Takviyesi Nasıl Seçilir?

En son güncellendiği tarih: 5 gün önce

Doğru glutatyon takviyesi seçimi için öncelikle takviyelerin çeşitleri ve kullanım şekilleri hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. “Glutatyon hapı mı, içilebilir Glutatyon mu yoksa Glutatyon iğnesi mi tercih etmeliyim?” Bu anahtar sorular ile glutatyon takviyesi seçimine dair aklınızdaki her şeye birlikte cevap bulacağız.


Öncelikle Glutatyon hapından söz etmeye başlayabiliriz. Bu tür gıda takviyelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik takviyenin hangi formda olduğudur. Çünkü takviyenin vücut tarafından emilim hızı ve emilen maddenin vücut tarafından kullanılabilirliği, etkisel anlamda en önemli özelliktir. Bu bağlamda elimizdeki formlar değerlendirildiğinde, uzak durmamız gereken ilk form Glutatyon hapı olacaktır. Hap formu diğer formlara göre vücut tarafından daha zor emilir. Bu takviyeler bir “ilaç” olmadığı için, emilim hızı alacağınız verime doğrudan etkilidir. Uzmanlarımız ve doktorlarımızın verdiği bilgiler ışığında, Collagen Lift Paris™ ailesi olarak bu tür destek takviyelerinde (kolajen, glutatyon gibi) hap formu tavsiye etmiyoruz!

Collagen Lift Paris™ Vitality


Bilinen diğer Glutatyon takviyesi çeşidi ise diğerlerine oranla çok daha masraflı olan iğne formu. Etken madde ithal edildiği için, fiyatlar çok fazla olabiliyor. Emilim ve kana karışma hızı olarak en avantajlı form olsa da bir dezavantajı daha var: Glutatyon vücutta depolanmaz! Yani 3000mg – 5000mg Glutatyon iğnesi yaptırarak vücuda ihtiyacından fazla Glutatyon aşılamış oluruz. Dolayısıyla yine uzmanlarımız ve doktorlarımızın bilgileri ışığında iğne formunu da okuyucularımıza tavsiye edemiyoruz.


Günlük Glutatyon ihtiyacımız ortalama 500mg civarındadır. İçilebilir Glutatyon ise hem vücut tarafından hızlıca emilir hem de hap formuna göre kana daha hızlı karışır. Collagen Lift Paris™ Vitality ise kullanıcıya hem sıvı Kolajen hem sıvı Glutatyon takviyesi sunan, 500mg Glutatyon destekli içilebilir Kolajen takviyesidir. Bütünsel sağlık politikası ile adımlarını atan Collagen Lift Paris™ ailesi; doktorlar ve güzellik uzmanları ile iş ortaklığı yaparak, en doğru formülü en doğru formda kullanıcının karşısına çıkarmaya çalışıyor.


Siz de Glutatyon ile vücudunuza zırh örmek istiyorsanız Collagen Lift Paris™ Vitality tercih edebilirsiniz. Collagen Lift Paris™ Vitality, sizlere günlük ihtiyacınız olan 500mg içilebilir Glutatyon ve 5000mg sıvı Kolajeni bir arada sunar!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul

0212 574 11 24

0533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™