Diyet Yaparken Yapılan; Doğru Bilinen Yanlışlar!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Bahar geldi, bahar ile beraber Collagen Lift Paris™ Detox sürpriz yaptı ve gözler vücutlarımızda takıldı kaldı! Kilo vermek, bölgesel incelmek, vücudumuzu şekle sokmak gibi dertlerimizin, diğer dertlerin biraz daha önüne geçtiği şu günlerde hepimizin uyguladığı veya uygulamayı düşündüğü bir diyet mutlaka vardır. Biz Collagen Lift Paris™ ailesi olarak mutlaka bir uzman kontrolünde diyet yapmanızı öneririz. Ancak yine de kulaktan dolma bilgiler ile diyet yapanlarımız, detoks kürleri hazırlayanlarımız mutlaka olacaktır. Gelin şimdi neleri yanlış yaptığınıza beraber bakalım.


İlk yanlış sizi biraz şaşırtacak: sabah aç karna içilen limonlu su! Evet yanlış duymadınız, klasik detoks sularının başını çeken ve neredeyse her detoks kürü tarifinde olan bu karışım sanılanın aksine yağ yakıcı etki göstermez! Limon çok güçlü bir anti oksidan ve C vitamini deposudur. Yani sabahları içeceğiniz 1 veya 2 bardak limonlu su etkisiz değildir. Sizleri güçlü bir şekilde hastalıklara karşı korur, bağışıklık sisteminizin gelişmesinde rol oynar, ancak yağ yakımını hızlandırıcı etkisi hiçbir klinik çalışmada raporlanmamıştır. Bu yazıyı okurken “ama metabolizmayı hızlandırır dolayısıyla kilo vermeye etki eder” dediğinizi duyar gibiyiz. Haklısınız! Tam olarak bu şekilde bir etki gösterir, hatta uyanır uyanmaz 2 bardak içtiğinizde metabolizma hızınızı tam iki katına çıkartır! Ancak bu noktada bilmeniz gereken bir detay var: limonsuz, yalnızca iki bardak ılık su içmeniz de tam olarak aynı etkiyi gösterecektir. Kısacası limonlu su içmenizi önermiyor değiliz, sağlıklı olduğu için tavsiye de ediyoruz ancak kilo vermeye yardımcı ekstra bir etkisi olmadığını bilmenizi isteriz, tıpkı evlerinizde yaptığınız diğer detoks sularının bir çoğunun da bu etkiye sahip olmadığı gibi…Üzerinde durmak istediğimiz ikinci yanlış diyet stratejisi ise: şok diyetler. Gün içinde uzun süre aç kalarak ya da 24-36 saat boyunca hiçbir şey yemeyerek, öğün sayınızı teke düşürerek pek tabii kilo verebilirsiniz. Dış görünümünüzden kısa vadede memnun kalacağınız bu diyet iç organlarınızı yaşlandırır! Evet yanlış duymadınız. İç organlarınız maalesef alıştığı ve gerek duyduğu vitaminleri alamadığı için yıpranır, hastalanır. Ayrıca şok diyetlerin %90’ında verilen kilo fazlasıyla geri alınır! Ve şok diyet yapan insanların yine aynı orandaki bölümü “tıkınma atakları” dediğimiz aşırı yemek yeme ritüellerine maalesef geri dönerler. Bu diyetleri uygulayıp memnun kalamayanlar ise yarardan çok zarar sağlayan takviyelere yönelirler: zayıflama hapları! Zayıflama sürecinde doktorunuza veya uzmanınıza danışmadan takviye kullanmanızı önermiyoruz!


Collagen Lift Paris™ uzman kadrosu olarak kilo verme sürecinizdeki tavsiyemiz ise şu şekilde; doğru bir diyet, olabildiğince hareket (egzersiz) ve Collagen Lift Paris™ Detox! İçerdiği 10 sinerjik etkili bitkisel madde ile kısa sürede istenilen sonucu veren Collagen Lift Paris™ Detox, kilo vermenize yardımcı olurken vücudunuzu toksinlerden ve ödemlerden arındırır!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™