Detoks Suyunun Gerçekten Bir Etkisi Var Mı?

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Detoks suları, detox kürleri bir kandırmaca mı, yoksa gerçekten bir etkisi var mı? Bu aslında yıllardır diyetisyenlerin dahi kendi aralarında tartıştığı bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Su şişelerimizin içinde limonlar, salatalıklar, tarçınlar görmeye başladıkça bu tartışma her sene daha da alevleniyor. Yüzlerce tarifi olan bu zayıflama kürlerinin aslı astarı nedir, gelin birlikte öğrenelim!


Sağlığımız söz konusu olduğunda tüm doktorların, tüm diyetisyenlerin orta noktada buluştuğu tek bir konu var: bol bol su içmek! Su, vücudumuz için tartışmasız en önemli kaynaktır. En az 8 bardak olarak içilmesi gereken bu hayat kaynağının, harcanan efora göre de arttırılması gerekmektedir. Kimimiz ise “modaya” uyarak buna çeşitli bitkiler, meyveler katarak detoks suyu adı altında tüketiriz.


Öncelikle Türkiye’nin en etkili detoks sularından birini üreten öncü firma olarak şunu söyleyebiliriz ki, detoks suları tek başına hiçbir işe yaramaz! Sabah kahvaltıda unlu mamüller yiyip, öğlen büyükçe bir porsiyonun üzerine güzel bir tatlı gider dersen; akşam da ekmeksiz doyamıyorum ya diye kendini avutursan, hele bir de gece acıkıp bir şeyler de atıştırırsan… İçtiğin detoks suyu maalesef hiçbir işe yaramaz!

Etkili ve gerçek detoks suyunun vücuttaki çalışma prensibi şöyledir:


  • Doğru maddeler seçilerek suyun pH değeri yükseltilir böylece vücudunuzun da pH dengesi sağlanmış olur.

  • Antioksidan deposu olması sebebiyle vücudunuza içeriden destek olur. Böylece vücut yağ yakmak için enerji depolayabilir. Ayrıca içerdiği antioksidanlar ile bağışıklık sistemini de güçlendirir.

  • Tokluk hissi verir. Kilo vermeye yardımcı olmasındaki en önemli özelliklerden biri de budur.

  • Metabolizma hızını %30 oranında arttırır. Bu daha iyi sindirimden tutun, ödem atımına kadar birçok konuda vücudunuza yardımcı olur.

  • İçerdiği vitamin ve minareler sayesinde vücut daha geç yorulur.

  • Bağırsak florasını düzenleyen bitki ile hayat kalitenizi arttırır.

Dolayısıyla detoks suyu dediğimiz detox içeceğimizin bir limon ile, bir salatalık ile veya sadece tarçın ile etki gösterecek bir şey olmadığını anlamamız ve içtiğimiz besinlerin değerlerini, içeriklerini çok iyi bilmemiz lazım. Detoks suyu antioksidan deposu olmalı, vitamin ve mineral kaynağı olmalı, bağırsak florasını düzenleyen özler içermeli vücut enerjisini korumalıdır. Aynı zamanda detoks kürleri, sağlıklı beslenme ve hafif egzersizler ile (yürüyüş gibi) desteklenmelidir.


Sizin için en etkili ve en güvenilir detoks suyunu üreten Collagen Lift Paris™; akdeniz yosunu, yeşil çay, elma sirkesi, enginar, huş ağacı yaprağı, dulavrat otu, ananas, keçi sakalı otu, karahindiba ve hindiba kökü gibi kendi aralarında sinerjik etki yaratan 10 maddeyi birleştirdi! Siz de vücudunuzu toksinlerden arındırmak, diyetinize ve sporunuza ek olarak kilo vermenizi hızlandırmak istiyorsanız, en kolay ve en sağlıklı detoks kürü olan Collagen Lift Paris™ Detox’u tercih edebilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™