Deniz Yosununun Cilt ve Saç Sağlığınıza Faydaları

Saçınız ve cildiniz desteğe mi ihtiyaç duyuyor? Parlak ve sağlıklı görünüme yeniden mi kavuşmak istiyorsunuz? Deniz yosunu bu konuda mucize yaratabilir. Yanlış duymadınız, deniz yosunu!

Deniz yosunu, denizin sakladığı en büyük hazinelerden biridir. Evet, denize girerken ayağınıza takılan, zaman zaman rahatsız olduğunuz yosunlardan bahsediyoruz. Doğru kullanıldığında cildiniz ve saçlarınız için mucizeler yaratabilir. Gelin, deniz yosununun sizlere sunduğu mucizelerden birkaçına birlikte bakalım:

Akdeniz Yosunu

Sivilce Tedavisi

Deniz yosunu, doğal bir anti-enflamatuar, yani iltihap sökücüdür. Bu etkisi sayesinde, kırmızı renkli ve acı veren sivilcelere neden olan iltihabı yatıştırabilir. Bu iltihap bedeninizdeki sistemde dolaşmaya devam ettikçe sivilcelere neden olmaya devam edecektir. Konu işte bu kadar basittir.


Daha Sağlıklı Saçlar

Saç ürünlerine ve araçlarına ne kadar para harcarsanız harcayın, saçlarınız sağlıklı olmadığı sürece işe yaramayacaklardır. Ne şanslıyız ki deniz yosununda bulunan minerallerin tümü, saçınıza sağlık depolamanın kolay bir yoludur. Saç derinize masaj yapın, saç köklerinizi besleyecek, her saç telinizi güçlendirecektir.


Gürleşen Saçlar

Saçlarınız istediğiniz gürlükte değilse, deniz yosunu yardımınıza koşabilir! Çok miktarda iyodin barındırdığı için, saçın gürleşmesini sağlayabilir. Saç kaybetmenin pek çok nedeni olsa da bunun en yaygın nedeni çoğu zaman iyodin kaybıdır; ne yazık ki fazlasıyla ihmal edilen bir durumdur. Beslenmenizi değiştirmek bu konuda faydalı olacaktır. Ancak, beslenmenin yanı sıra, doğrudan saçınıza uyguladığınızda saçlarınızla beslenen bakteriler ve mikroskobik mantarlarla mücadele edecek, böylece saçlarınızın gürleşmesine katkıda bulunacaktır.


Selülitlerle Mücadele

“Selülit,” pek çoğumuzun hiç sevmediği bir sözcüktür. Kötü bir görünüm vermesinin yanı sıra kurtulmak pek zordur! Fakat deniz yosunu cildinizi daha pürüzsüz ve esnek hale getirebilir. Bunlar, selüliti durdurmanın iki yoludur.

Deniz yosununun mucizelerini bizzat keşfetmek, hem sağlıklı hem estetik bir görünüm kazanıp göz kamaştırmak istiyorsanız, deniz yosunu içeren ürünlerimize göz atın! Memnun kalacağınızı biliyoruz.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™