Daha Parlak Bir Cilt için Collagen Lift Paris™!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Collagen Lift Paris™ bize kolajen takviyeleri ile; vücudumuzu kaplayan derimizi, cildimizi onarmayı ve yenilemeyi mümkün hale getiriyor. Standart (Siyah) Kutu, Red Carpet ve Vitality olarak ayrılan kolajen takviyesi ürünlerinin içeriklerini kısaca hatırladıktan sonra yazımıza başlayalım:


Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu: 5000 mg Hidrolize Kolajen, 5000 mg Deniz Marulu, 60 mg C Vitamini

Collagen Lift Paris™ Red Carpet: 5000 mg Hidrolize Kolajen, 3000 mg Deniz Marulu, 60 mg C Vitamini, 100 mg Hyalüronik Asit

Collagen Lift Paris™ Vitality: 5000 mg Hidrolize Kolajen, 500 mg Glutatyon, 60 mg C Vitamini, 10 mg Çinko


Bize her gün sorulan sorulardan biri olan “Ben Hangi Ürününüzü Tercih Etmeliyim?” sorusuna cevap verirken verdiğimiz ilk bilgi, yukarıda da gördüğünüz üzere tüm ürünlerdeki kolajen miktarının aynı olduğu bilgisi oluyor.

Sıvı Kolajen Collagen Lift Paris™


Her bir ürünümüzde aynı olan sıvı kolajen miktarımız dolayısı ile de, kolajen kaybının söz konusu olduğu tüm olumsuzluklar ile ürünlerimiz aynı oranda savaşabiliyor. Derdimiz cildimizdeki kırışıklıklar ve sarkmalar ise Siyah Kutu’yu, buna ek olarak nem kaybımız da var ise Red Carpet’i tercih edebiliyoruz. Cilt sağlığımızın yanında; dünyanın en güçlü antioksidanı ile bağışıklık sistemimizi de güçlendirerek birçok hastalığa meydan okumak istiyorsak Vitality bizim için en uygun tercih olabiliyor.


Daha nemli ve daha parlak bir cilt için siz de sıvı kolajen takviyesine başlayabilir, Collagen Lift Paris™ mucizesi ile tanışabilirsiniz. Ayrıca bu yeni nesil güzellik iksiri olan kollajen takviyelerinin hiçbir yan etkisi yoktur! Ürünlerin kullanımına ve içeriğine dair her türlü bilgiyi Instagram DM ekibimizden alabilir, aklınıza gelen her türlü soruyu Instagram üzerinden veya iletişim bilgilerinden bize ulaşarak sorabilirsiniz!


(Not: Collagen Lift Paris™ Detox, bir kolajen takviyesi olmadığı için bu yazıya dahil edilmemiştir!)

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™