Collagen Lift Paris™ Sıvı Kolajen Kullanmak Yeterli Midir?

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Collagen Lift Paris™ farklı içeriklerden oluşan, her biri 5000 mg kolajen içeren ürünleri ile yaş kaynaklı, stres kaynaklı, serbest radikaller kaynaklı, menopoz kaynaklı ve daha birçok dış etmen kaynaklı kolajen kaybınız için vücudunuzdaki kolajen miktarını artırmak için yeterlidir!


Ürünlerimizin içeriklerinin farklı olması, her birinin farklı bir destekleyici etkisi olması sebeplidir. Serbest radikal diye bahsettiğimiz, vücudumuzdaki elektronları ele geçiren kötü moleküller, sigara ve alkol gibi ürünler sayesinde daha da artar. Collagen Lift Paris™ Vitality, bu artıştan vücudunuzun olumsuz etkilenmesini aza indirgeyecek olan üründür.


Kolajen moleküllerine zarar veren dış etmenleri tanıdığımız için, her ürünümüzü özenle geliştirdik ve sizlere sunduk. İlk üç ay boyunca her gün alacağınız bir ampul Collagen Lift Paris™ ile kolajen kaybınızı tamamlamayı, sonrasında da haftada iki veya üç gün alacağınız bir ampul Collagen Lift Paris™ ile ömür boyu dengede tutmayı amaçlıyoruz. Günlük ihtiyaç olarak 5000 mg belirlenen kolajeni 25 yaş üzeri herkes tüketebilir! Klinik ortamda kanıtlanmış hiçbir yan etkisi yoktur.


İnsan için en sağlıklı kolajen olarak bilinen, emilimi en kolay şekilde gerçekleşen Tip 1 Sığır kolajeni ile yaşlanmaya meydan okuyabilir, kolajen kaybı sebebiyle yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Bunun dışında vücudunuzdaki kolajeni korumak, kolajen kaybının etkilerinden daha iyi korunmak için bazı önlemler almanız da yararlı olacaktır. Sigara, alkol, fast food besinler, uyku düzensizliği, güneş ışınları vücudu hızlıca yaşlandıran en büyük dış etkenlerdir. Dolayısıyla bunlara dikkat ederek, sağlıklı ve genç bir ömür arzulayarak kullanacağınız günlük 1 ampül Collagen Lift Paris™, sizi daima genç kılacaktır!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™