Collagen Lift Paris™ Luminous Gold Nedir?

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Yeni bir Collagen Lift Paris™ ürünü olan Luminous Gold ürünümüzü sizlere tanıtırken öncelikle sizlere Altın Eğrelti Otundan bahsetmek istiyoruz.


Amazon ormanlarında yetişmekte olan Altın Eğrelti Otu, faydaları sebebi ile bilim insanlarının hala araştırdıkları bir bitki türüdür. Yüksek antioksidan ve anti enflamatuar etkeni ile ciltte ve beden üzerinde farklı farklı birçok olumlu etkiye sahiptir. Faydaları araştırmakla bitmeyen bu bitkinin, güncel olarak bilinen faydalarından bazıları güneşin zararlı ışınlarından sebepli oluşan hasarı azaltmaya yardımcı olması ve içerdiği yüksek antioksidan ile serbest radikaller sebepli oluşan hasarlara karşı cildi korumaya destek olmasıdır. Aynı zamanda egzama, vitiligo, dermatit gibi cilt hastalıklarını düzenli kullanım sonucunda iyi yönde etkileyen bir destekçidir.

Cildimizin en büyük düşmanı UV güneş ışınlarıdır. Collagen Lift Paris™’in en yeni ürünü olan Luminous Gold, halihazırda kullanılan güneş kremlerinin de içeriğinde bulunan Polypodium Leucotomos maddesi ile cildi kremlerin yaptığı gibi geçici olarak dışardan değil, kalıcı olarak içeriden onarmayı hedeflemiştir. Luminous Gold’un eşsiz bileşenlerden oluşan formülünde göze çarpan Altın Eğrelti Otu sayesinde, görüntüsünden rahatsız olduğunuz güneş lekelerinize savaş açabilirsiniz!


30’lu yaşlar ile birlikte vücuttaki kolajen ve glutatyon miktarı azalma gösterir. Bu miktar menopoz dönemimde ciddi artış göstermektedir. Luminous Gold içerdiği 5000 mg kolajen ve 50 mg glutatyon sayesinde, vücudun her yıl kaybettiği %2 miktarındaki kolajeni ve kaybettiği glutatyon miktarını günlük olarak karşılar. Ayrıca içerdiği 15 mg E vitamini ve 60 mg C vitamini sayesinde kolajenin emilimini tam ve doğru şekilde destekler. Vitamin C, glutatyon ile birlikte hücrelerde bulunan serbest radikallerin düşmanı olan güçlü bir antioksidandır ve ciltteki kolajen üretimine yardımcı olur. Vitamin E ise, cilt hasarlarının onarılmasında başrolü oynamaktadır. Collagen Lift Paris™ Luminous Gold, kolajen üretimini desteklemesi dışında, içerdiği 3000 mg Akdeniz Yosunu sayesinde de cilt için gerekli ve yararlı antioksidan özellik sağlar.

Biz Collagen Lift Paris™ olarak; sizlere tüm zamanların en iyi ürününü sunmak için çok çalıştık. Zengin içeriği ile Luminous Gold ürünümüzü sizlere sunduk! Gün içerisinde almanız gereken kolajen ve glutatyon miktarının yanına bir de UV ışınlarından korunmanızı sağlayan ve cilt lekelerinize savaş açan bir ürün geliştirdik. Sizleri birçok konuda destekleyecek olan Luminous Gold, artık sizlerle!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™