İçilebilir Kolajen Takviyesi Collagen Lift Paris™’i Kullanmayı Bırakırsam Ne Olur?

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Kolajen kullanmayı bırakmanız sizi daha sağlıksız, daha yaşlı veya daha çirkin yapmaz. Aslında kolajen takviyesinin çalışma prensibini bilen biri için bu sorunun cevabı tahmin edilebilir niteliktedir. Kolajen, 25 yaşımızdan sonra geçtiğimiz her sene vücudumuzun üretimini azalttığı bir proteindir. Yani vücudumuza yabancı, dışarıdan alınan bambaşka bir madde değildir. Bizler; vücudumuz yaşlanma sürecinde bu proteini azalttığı için, vücudumuza destek olmak amacıyla kolajen takviyesi alıyoruz.


Geçtiğimiz hafta yazdığımız yazılardan birinde şöyle söyledik: “Kolajen depolanamaz!” Kolajen depolanamadığı için de, vücudun günlük ihtiyacı olan kolajeni gün gün vücuda verilmesi gereklidir. Kolajen kullanmaya başladıktan minimum 15 gün, ortalama 30 gün içinde ince çizgilerin ve kırışıklıkların önemli ölçüde azaldığını göreceksiniz. Üç ay düzenli kullanımdan sonra ise eklem ağrıları da dahil olmak üzere birçok sorunun çözüldüğünü hissedeceksiniz.


Biz Collagen Lift Paris™ ailesi olarak, ilk üç ay düzenli kullanımı, sonra ömür boyu haftada 2 veya 3 kere kullanmanızı öneriyoruz. Biliyorsunuz ki bu, yaşlanma sürecinizdeki görsel problemleri oldukça azaltan, ömürlük bir ihtiyaç. Peki bir ay, iki ay veya üç ay kullandıktan sonra birden kullanmayı kestik; o zaman ne olacak?


Az önce de söylediğimiz gibi vücut kolajeni depolayamadığı için, bırakıldığında vücudun ürettiği kolajen yetersiz kalacak ve yavaş yavaş cilt eski haline dönecektir. Bütünsel sağlık politikası ile tüketiciler ile buluşan Collagen Lift Paris™ için güvenilir olmak en önemli amaçları arasındadır. Dolayısıyla bıraktığında bir şey olmaz, kullandığın yanına kar kalır gibi konuşan firmalardan uzak durmanızı öneririz.


Ama kolajen takviyeleri çok pahalı! Nasıl ömür boyu kullanalım?


İlk üç ay her gün kullanmak sizi belki zorlayabilir, haklısınız. Ancak şunu unutmayın ki bu ömürlük ve hayat kalitenizi en üst seviyelere çıkaracak bir yatırım. İlk üç ay sonunda haftada iki veya üç kez kullanmanız yeterli oluyor. Bu ayda 10 ampül etse, bir kutu tam 3 ay gider. Her gün en ucuz sigarayı içen bir kişinin aylık masrafından daha bile az! Sağlıklı olmak için hiç de pahalı değil.


Siz de kolajen takviyesi almaya karar verdiyseniz, Instagram DM ekibimize aklınıza gelen her türlü soruyu sorabilirsiniz. Salıklı günler dileriz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™