Collagen Lift Paris™ ‘in vücudunuza etkileri nelerdir?

En son güncellendiği tarih: Mar 4

İnsan vücudunda bulunan, bir tür lifli protein olan kollajenden “Kolajen Nedir?” adlı yazımızda detaylıca bahsettik. Peki vücudun en önemli proteinlerinden biri olan kolajen, Collagen Lift Paris™ ’in özel formülü ile birlikte düzenli olarak tüketildiğinde ne gibi sonuçlar doğurur?

Collagen Lift Paris™ Hyarülonik Asit, Akdeniz Yosunu, Verisol®, C Vitamini gibi bilşenleri içerisinde bulundurur. En etkili kullanım şekli göz önüne alınarak likit (içilebilir) kolajen olarak tasarlanan Collagen Lift Paris™, her sabah aç karna içildiğinde ve düzenli bir şekilde kullanıldığında; birincil etki olarak cildin kaybettiği elastikiyeti geri kazandırır ve ciltteki kırışıkların azalmasına doğrudan etki eder.

Etken madde olan Verisol® Tip 1 sığır kolajeni içermektedir. Cildimizde %75 oranında Tip 1 kolajen bulunduğu için gözlemlenebilen ilk etkiler yaşlanma karşıtı etkiler olarak karşımıza çıkmaktadır. Eklemlerimiz, saçımız, korneamız, karaciğerimiz ise Tip 1 kolajeni yüksek oranda bulunduran diğer organlarımızdır. Dolayısıyla Collagen Lift Paris™ genel anlamda vücutta bir Antiage (gençleşme) etkisi gösterecektir.

Collagen Lift Paris™ ailesine katılan uzmanlarımızın, kullanıcılarımızın yorumlarını ve geri dönüşlerini göz önünde bulundurarak kolajenin faydalarından bahsedecek olursak:

· Selilütleri azaltır.

· Tırnakları ve dişleri güçlendirir.

· Karaciğer sağlığını korur.

· Kornea sağlığına direkt olarak etkiler ve göz sağlığını korur.

· Sağlam ve güçlü saç köklerinin çıkmasını sağlar, gür ve dayanıklı saçlara sahip olmanızı sağlar.

· Saç dökülmelerinin önüne geçer.

· Eklem yerlerinde ağrıları ve iltihaplanmaları azaltır.

· Vücudumuzdaki kıkırdıkları güçlendirir.

· Gözenek çapında küçülmeye sebep olur

· Cilde dayanıklılık, nem, esneklik kazandırır.

· Yaşlanma karşıtı etki göstererek (Antiaging) kırışıklıkların azalmasına sebep olur.

· Parlak ve sağlıklı bir cilt görünümü sağlar.


Kolajen seçiminizi doğru yapmak için rehber niteliğinde olan “Kolajen Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?” yazımızı okuyabilirsiniz. Daha genç ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmak için her gün 1 Ampül (10 ml) Collagen Lift Paris™ kolajen desteği içerek siz de istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™