Collagen Lift Paris™ içeriği nedir?

Güncelleme tarihi: 7 Ağu 2020

Collagen Lift Paris™ sıvı kolajen çeşitlerimizin içeriği hakkında sizleri bilgilendirmek adına hazırladığımız bu yazımızda; Siyah Kutu, Vitality ve Red Carpet’i ele alacağız. İsimleri değiştikçe içerikleri de değişen kollajen çeşitlerimizi tanıyalım:


Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu: 5000 mg tip 1 sığır kolajeni, 60 mg C Vitamini ve 5000 mg Ulvaline Deniz Yosunu içerir. 60 mg C Vitamini ise günlük C Vitamini ihtiyacınızın %75’ini karşılar. Collagen Lift Paris™ koruyucu, tatlandırıcı, şeker, glukoz vb. hiçbir zararlı madde içermez!


Collagen Lift Paris™ RedCarpet: 5000 mg tip 1 sığır kolajeni, 100 mg Hyalüronik Asit, 60 mg C Vitamini ve 3000 mg Ulva Lactuca Deniz Yosunu içerir. Collagen Lift Paris™ koruyucu, tatlandırıcı, şeker, glukoz vb. hiçbir zararlı madde içermez!


Collagen Lift Paris™ Vitality: 5000 mg tip 1 sığır kolajeni, 500 mg glutatyon, 60 mg C Vitamini ve 10 mg Çinko içerir. Glutatyon ile kolajeni bir araya getirerek dünyada bir ilki gerçekleştirdik. Ürünümüz koruyucu, tatlandırıcı, şeker, glukoz vb. hiçbir zararlı madde içermez!


Not: Ürünlerimizde kullanılan, sığır kolajeni peptitlerini içeren Verisol ® hammaddesinin “Helal Sertifikası” vardır.