Collagen Lift Paris™ içeriği nedir?

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Collagen Lift Paris™ sıvı kolajen çeşitlerimizin içeriği hakkında sizleri bilgilendirmek adına hazırladığımız bu yazımızda; Siyah Kutu, Vitality ve Red Carpet’i ele alacağız. İsimleri değiştikçe içerikleri de değişen kollajen çeşitlerimizi tanıyalım:


Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu: 5000 mg tip 1 sığır kolajeni, 60 mg C Vitamini ve 5000 mg Ulvaline Deniz Yosunu içerir. Günlük kolajen ihtiyacınızı bütünüyle karşılarken içerdiği Ulvaline ile detoks etkisi sağlar. 60 mg C Vitamini ise günlük C Vitamini ihtiyacınızın %75’ini karşılar. Collagen Lift Paris™ cilt yenileme ve kırışıklık girderme amacıyla üretilmiştir. Koruyucu, tatlandırıcı, şeker, glukoz vb. hiçbir zararlı madde içermez!


Collagen Lift Paris™ RedCarpet: 5000 mg tip 1 sığır kolajeni, 100 mg Hyalüronik Asit, 60 mg C Vitamini ve 3000 mg Ulva Lactuca Deniz Yosunu içerir. Kozmetik cerrahi operasyonlarında sıkça kullanılan Hyalüronik Asit ile cildinizin nem ve dolgunluk kaybını gidermeyi amaçlayan Collagen Lift Paris™, aynı zamanda cildin kolajen ihtiyacını bütünüyle karşılar. Ürünümüz koruyucu, tatlandırıcı, şeker, glukoz vb. hiçbir zararlı madde içermez!


Collagen Lift Paris™ Vitality: 5000 mg tip 1 sığır kolajeni, 500 mg glutatyon, 60 mg C Vitamini ve 10 mg Çinko içerir. En güçlü antioksidan olan glutatyon ile kolajeni bir araya getirerek dünyada bir ilki gerçekleştiren Collagen Lift Paris™, cildinizin kolajen kaybını tamamlarken vücudunuzun ihtiyacı olan antioksidan miktarını karşılar. Ürünümüz koruyucu, tatlandırıcı, şeker, glukoz vb. hiçbir zararlı madde içermez!


Not: Ürünlerimizde en etkili sığır kolajeni peptitlerini içeren Verisol ® hammaddesinin “Helal Sertifikası” vardır.


Ürünlerin ortak özellikleri nelerdir?

Vitality, Red Carpet ve Siyah Kutu aynı oranda kolajen ve C vitamini içermektedir! Tüm Collagen Lift Paris™ ürünleri günlük kolajen ihtiyacını karşılayacak kadar yani 5000 mg kolajen içerir. Collagen Lift Paris™ kolajenleri günlük C vitamini ihtiyacını %75 oranında karşılayan, 60 mg C vitamini içermektedir.

Peki Collagen Lift Paris™ Detox’un içeriği nedir?


Collagen Lift Paris™ Detox pratik detoks suyu ürünümüz hakkında bilgi almak istiyorsanız, buraya tıklayarak ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. Detoks suyumuz bir kolajen takviyesi olmadığı ve formülünde çok daha fazla sinerjik etkili bitki özü içerdiği için bu yazıda aklınızı daha fazla bulandırmak istemedik.


Fiyat ve kullanım bilgisi gibi dilediğiniz her türlü soruyu cevaplamak için Instagram üzerinden (@collagenliftparisturkiye) bize ulaşabilirsiniz.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™