Biyoyararlanım Oranı Hakkında

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Kolajen, herkesin ihtiyacı olan bir proteindir ve 25 yaştan itibaren azalmaya başlamaktadır. Kolajen eksikliğinde; kırışıklıklar, selülitler, cilt lekeleri, cilt sarkmaları, gözaltı çökmeleri, saç dökülmeleri, tırnak kırılmaları, kas ve kemik ağrıları, eklemlerde sıvı kaybı ve eklem ağrıları gibi problemler görülmektedir. Bu sıkıntıları yaşamamak için kolajen takviyesi kullanılması gerekmektedir. Kolajen takviyeleri herkese aynı sürede etki göstermemektedir ve bunun sebebi de biyoyararlanımdır.


Biyoyararlanımın asıl anlamı, alınan takviyenin vücutta bıraktığı etkidir. Etki dediğimiz konu ise kolajenin emilimi ile ilgilidir. Yani alınan takviyenin ne kadarı emiliyor, ne kadarı vücuttan atılıyor, alınan takviyenin vücuda sağladığı faydalar bütünü diyebiliriz. Bu konuda en önemli faktör ise etkinlik ve bununla birlikte emilimdir. Collagen Lift Paris likit kolajen olması sayesinde oldukça kolay emilebilmektedir. Collagen Lift Paris olarak sürekli kahvaltıdan yarım saat önce kolajen takviyesinin içilmesini tavsiye ediyoruz. Bunun en büyük sebebi biyoyararlanım oranını artırmak. Çünkü yarım saat içerisinde kolajen takviyesi bağırsaklar tarafından emilir. Collagen Lift Paris’in molekül boyutlarının küçüklüğü ve emilimi bir araya getirildiğinde biyoyararlanım oranı %99 seviyesinde olabilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra Collagen Lift Paris tüketen kişinin metobolizması, bağırsaklarının sağlık durumu gibi faktörler de emilimi ve dolayısıyla da biyoyararlanımı etkileyen faktörlerdir. Kişi ile alakalı metabolik hız, organların doğru çalışması ve mide gibi konular ne kadar düzenli ve sağlıklı ise biyoyararlanım oranı artmakta; ne kadar düzensiz ve problemli ise biyoyararlanım oranı o kadar düşmektedir. Sağlık durumları da biyoyararlanımı olumlu ve olumsuz etkileyen faktörler arasındadır.


Collagen Lift Paris, içerdiği etken maddeler, molekül boyutlarının küçüklüğü, kimyasal besin formunun doğala en yakın seviyede olması, şeker tatlandırıcı ve katkı maddesi içermemesi sayesinde emilimi çok yüksektir ve bu da biyoyararlanım oranını %99’a kadar yükseltmektedir.


Collagen Lift Paris kullanıcılarının kimileri bir haftada etki gösterdiğini söylerken kimileri ise bu sürecin üç haftayı bulabildiğini söylemektedir. Bunun en önemli nedeni biyoyararlanım oranının kişiden kişiye değişim göstermesidir. Collagen Lift Paris en iyi biyoyararlanım oranına sahip kolajen takviyesi olsa dahi kişiden kaynaklı rahatsızlıklar bu oranı düşürebilmektedir. Bu, takviyelerin etki göstermemesi demek anlamına değil, aksine moleküllerin daha çok çalışıp uzun vadede etki göstermesi anlamına gelmektedir.


Sizler de kolajen eksikliğinizi gidermek ve kolajen kaynaklı problemlerinizden sıyrılmak için Collagen Lift Paris tüketin!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™