Collagen Lift Paris™ Ailesinden Mükemmel İkili: Vitality ve Detox!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak bütünsel sağlık felsefemizden yeri geldikçe söz etmeye çalışıyoruz. Cildinizi güzelleştirerek başladığımız bu bütünsel sağlık yolculuğuna, Vitality ve Detox ürünlerimiz ile yep yeni bir soluk katarak; sadece cildinizi değil bütün vücudunuzu baştan sona iyleştirmeyi/yenilemeyi kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız.

Collagen Lift Paris™ Detox ürünü bir kolajen takviyesi olmadığından, diğer kolajenler ile kullanıp kullanlamayacağına dair sorular aldığımız için bu konuya bir açıklık getirmek istedik. Collagen Lift Paris™ Detox, diğer tüm kolajen takviyelerimiz ile (Vitality, Red Carpet, Siyah Kutu) uyumludur. Kısaca Detox ürünümüzü tüm Collagen Lift Paris™ kolajen takviyeleri ile birlikte tüketebilirsiniz.


Vitality ve Detox’un ortak özellikleri nelerdir?

Her iki ürünümüz de toksin ve ağır metal düşmanı, mükemmel bir metabolik arındırıcıdır. Collagen Lift Paris™ Vitality, içerdiği en güçlü antioksidan (500mg glutatyon) ile vücudu ağır metallerden temizlerken Collagen Lift Paris™ Detox, içerdiği 10 sinerjik etken madde ile vücudu toksinlerden arındırır, ödem atmaya yardımcı olur.

Glutatyon, dışarıdan takviye alınarak vücut sistemlerini onardığı için iç organ sistemlerimiz fazla yorulmaz. Bu yardımcı etki bize kas performansı olarak geri döner. İç organlarımızın temizliğiyle Glutatyon uğraştığı için, vücut bu temizliğe ayırdığı eforu yağ yakmaya harcar. Collagen Lift Paris™ Detox vücudunuzu ödemlerden arındırarak şekillenmenizi sağlarken, Vitality bu sürece en etkili şekilde destek olur.


Glutatyon ile tanışmadıysanız mutlaka hakkında bir araştırma yapmanızı öneriyoruz. Sitemizin “blog” bölümünde Glutatyon’a dair detaylı bilgi bulabileceğiniz gibi, farklı sitelerden de okumanızı tavsiye ediyoruz. Glutatyon gibi mucizevi ürünlerin yer aldığı Collagen Lift Paris™ Detox formülümüz ise şu şekilde: 5000mg Akdeniz Yosunu (Ulva Lactuca), Ananas(50mg), Enginar(50mg), Elma Sirkesi(50mg), Keçisakalı Otu(50mg), Dulavrat Otu(50mg), Huş Ağacı(50mg) Yaprağı(50mg), Hindiba(50mg), Karahindiba(50mg), Yeşil Çay(50mg).Siz de hem cildinizi güzelleştirmek, hem kilo vererek vücudunuzu şekillendirmek, hem bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı savaşmak hem de vücudunuzu toksinlerden ve ağır metallerden arındırmak istiyorsanız; Collagen Lift Paris™ Vitality – Collagen Lift Paris™ Detox ikilisi tam size göre!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™