Beden Sağlığı için Kolajenin Önemi!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

“Beden Sağlığı” aslında kapsamlı bir iddia gibi görünse de, Collagen Lift Paris™ ailesi olarak bu iyilik halinin bütünüyle hedeflediğimizi görebilirsiniz. Özellikle Vitality serisi ile cilt sağlığının yanında bütünsel bir iyileşme hedefleyen Collagen Lift Paris™, bedensel sağlığın hangi bölümlerine yardımcı oluyor gelin birlikte bakalım.

Kolajen cilt dışında nelere iyi gelir?

Kollajen; cildin başlıca yapı taşı olduğu gibi aynı zamanda tırnaklarda, saç köklerinde, eklem bölgelerinde ve iç organlarımızda bulunur. Vücutta en fazla bulunan protein olmasının sebebiyle vücuda olan faydası yalnızca cilt ile sınırlı kalmayacaktır.


İçilebilir kolajen takviyesi kullanmaya başladığınızda fark edeceğiniz ilk detay tırnaklarınızın güçlenmeye başlaması olacaktır. Tırnaklarınız sertleşecek, daha parlak bir görünüm kazanacak, eskiye nazaran çok daha az kırılacaktır. Kullanıcılarımızın geri dönüşlerine göre diğer bir etkisi ise saçlarınızı güçlendirmesi olacaktır. Çeşitli klinik araştırmalar kolajenin saç dökülmede ciddi bir tedavi seçeneği olduğunu göstermiştir. Ayrıca kolajenin faydaları sadece gözle görünen kısımda değil, içimizde de devam eder. Kolajen, özellikle yaşlanmayla birlikte ortaya çıkan eklem ağrılarını azaltır. Kolajen takviyesiyle birlikte eklemlerinizin güçlendiğini ve esnediğini hissedeceksiniz, böylece daha genç görünmenecek ve daha genç hissedeceksiniz.


“Bütünsel beden sağlığı” söz konusu olduğunda kolajen ile birlikte anılması gereken bir önemli yapı taşı daha vardır: Glutatyon. Glutatyon en güçlü antioksidan olması sebebiyle vücudu içeriden yaşlandıran tüm etmenler ile doğrudan savaşır, diğer anti oksidanları destekleyici görev üstlenir. Collagen Lift Paris™ Vitality; içerdiği 500 mg Glutatyon ve 5000 mg Kolajen ile beden sağlığı amaçlandığında en etkili formül olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siz de hem gözle görülür yaşlanmanızı geciktirmek hem de kendinizi daha dinç hissetmek istiyorsanız Vitality™ ürünümüzü mutlaka denemelisiniz!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™