Bahar Aylarında Sıklıkla Duyduğumuz “Detoks Suyu” nedir?

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Yaz ayları yaklaştıkça ayna karşısında daha çok vakit geçirirenlerin, daha sıkı ve daha fit bir vücut hayal edenlerin kilo verme sürecinde mutlaka uğradığı duraklardan biri de detoks sularıdır. Peki herkesin dilinde olan bu detoks suyu nedir? Detoks, vücudumuza çeşitli yollarla giren ve toksinlerin ve bu toksinlerin sebep olduğu ödemlerin vücudumuzdan dışarı atılma sürecidir. Aslında detoks kavramı genel bir arınma sürecinin tanımını verir. Sosyal medya detoksu, alkol detoksu, hayvansal gıda detoksu gibi günümüzde birçok alanda birçok sebeple bu terim karşılaşabilirsiniz.


Detoks süreci, devamlılık gerektiren bir süreç olmadığı gibi çeşitli aralıklarla yapılması, etkisinin azalmaması adına gereklidir. Collagen Lift Paris™ Detox ürün kullanımından da anlayabileceğimiz üzere yılda üç veya dört kez; bir aylık kürler halinde detoks diyetine girmek en sağlıklı sonucu verecektir.

Peki bu detoks suyunun faydaları tam olarak nedir? Gelin isterseniz onu beraber inceleyelim. Detoks suyu kullanımı kişinin bağırsak ve sindirim sistemini rahatlatır, bağırsak hareketlerini düzenler. Özellikle Akdeniz Yosunu içeren detoks ürünleri anti-aging (gençleştirici) etki sağlar. Ayrıca herkesin bildiği üzere vücudu ödemlerden ve toksinlerden temizleyerek kilo vermeye yardımcı olur.


Detoks suyu herkes tarafından evde kolayca hazırlanabilen bir kür olarak bilinir. Bunun doğruluk payı vardır ancak burada önemli olan vücudun yaşadığı değişimi en etkili şekilde tecrübe etmektir. İnternette uzman kontrolünde olmadan, tabiri caiz ise “kafasına göre” reçete yazan insanlarımız maalesef azımsanmayacak kadar fazla. Konumuz sağlık ve sağlıklı yaşam olduğu için de özellikle bu bilgi kirliliğinden uzak durmak gerekir. Doktorunuzun, uzmanınızın ya da diyetisyeninizin tarifi dışında bir tarifi uygulamanızı ya da bu yetkin kişilerin tavsiyesi dışında takviye ürün kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Siz de bir kullanıcı olarak uzmanlarınızın önerdiği ürünlerin içeriğini, besin özlerinin etkilerini kendi kendinize araştırabilirsiniz.
Collagen Lift Paris™ ailesi olarak uzun süren ar-ge çalışmalarımız sonucu sizi bu karmaşadan kurtarmak ve size en kolay ve en etkili detoks kürünü sunmak için Collagen Lift Paris™ Detox’u ürettik. Siz de diyetinize ek olarak bir detox arınma süreci yaşamak istiyorsanız, sağlıklı bir hissiyata ve sağlıklı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız Collagen Lift Paris™ Detox’u seçebilirsiniz.


Akdeniz Yosunu, Verisol, Ananas, Enginar, Hindiba Kökü, Karahindiba Özütü, Dulavrat Otu, Keçisakalı Otu, Elma Sirkesi, Yeşil Çay ve Huş Ağacı Yaprağı gibi 10 detoks besin özünü bir araya getirerek oluşturduğumuz formülümüz size en etkili detoks deneyimini yaşatacak!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™