Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin!

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Son zamanda gündemde olan, herkes tarafından konuşulan salgınlara yakalanılmasının en büyük sebebi bağışıklık sisteminin bu virüslere karşı yeterince güçlü olmamasıdır. Bağışıklık sistemi ya da diğer adıyla immün sistem, vücudun hastalıklara karşı savunma mekanizmasını oluşturan, patojenleri ve tümör hücrelerini tanımlayarak onları yok eden, vücudu zararlı madde ve virüslerden koruyan sistemdir. Kısaca tanımlamak gerekirse vücudu hastalıklara karşı koruyan bir savunma kalkanıdır.

Bağışıklık sistemi vücutla etkileşime giren tüm maddeleri tanır, ayrıştırır ve zararlı gördüklerini yok etmek için çalışır. Bağışıklık sistemi zayıfladığı zaman, kişinin hastalığa ve salgınlara yakalanma riski de aynı oranda artar. Bağışıklık sistemindeki zayıflığı kollayan virüs ve mikroplar ise vücuda akın ederek hastalık oluşumuna yol açar. Bu süreç sonunda enfeksiyonlar gelişir ve enfeksiyonlar bağışıklık sisteminin daha da zayıflamasına yol açar. Vücudun salgına yakalanma riskini en aza indirgemek için bağışıklık sistemini olabildiğince güçlendirmek gerekir.Bağışıklık sistemini güçlendirmede, vücudun savunma mekanizması olan proteini almak oldukça önemlidir. Proteinin yanı sıra c vitamini ve çinko da immün sistem için büyük önem taşımaktadır. Her gün mevsime uygun besinler ile beslenerek, bağışıklık sistemi güçlendirilebilir fakat doğru miktarı aldığınızdan emin olamayabilirsiniz. Collagen Lift Paris™ Vitality içerdiği 5000 mg kolajenin yanı sıra, 500 mg glutatyon içerir. Glutatyon, C Vitamini ile birleştiğinde hücrelerdeki serbest radikallere karşı çok güçlü önlemler alır ve bağışıklık sistemini güçlendirerek salgınlara karşı korunmanızı sağlar.


Günümüzde en güçlü antioksidan olarak bilinen glutatyonu içeriğinde barındıran Collagen Lift Paris™ Vitality, hayatın her alanında ve her anında vücudumuza girmeyi başarabilen mikroplar ile en önde savaşırken; içerdiği 5000 mg kolajen cildinizi onaracak. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek, vücudunuzu toksinlerden arındırmak ve aynı zamanda da gençleşmek istiyorsanız; Collagen Lift Paris™ Vitality tam size göre!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™