Bağışıklık Güçlendiren İkili: Detox ve Vitality!

En son güncellendiği tarih: Mar 10

Mevsim geçişleri sebebiyle vücut bazı mikroplara yenik düşer ve hastalıklar bu dönemde sık sık görülür. Bu süreçte doktor muayeneleri, gidilen sağlık polikliniklerinde daha çok mikrop kapma olasılığı, vücuda alınan birçok ilaç ve dahası vardır. Bağışıklığınız güçlü olduğu takdirde, mevsim geçişlerine karşı vücut direnciniz fazla olur ve böylelikle hastalıklara yakalanma riskiniz oldukça azalır. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için, içerisinde birkaç vitamin içeren birçok takviye bulunuyor. Fakat ne yazık ki bu takviyelerin birçoğu katkı maddesi içeriyor ve vücudu bir yönden iyi etkilerken bir yönden kötü etkiliyor.

Collagen Lift Paris ailesi olarak bütünsel sağlık politikamızdan yeri geldikçe söz etmeye çalışıyoruz. Takviyelerimizin hiçbiri katkı maddesi içermemekte olup, içeriklerinde kolajenin yanı sıra vitamin de bulunuyor. Vitality ve Detox ürünlerimizin en büyük ortak noktaları toksin ve ağır metal düşmanı, mükemmel bir metabolik arındırıcı olmalarıdır. Collagen Lift Paris™ Vitality, içerdiği en güçlü antioksidan (500mg glutatyon) ile vücudu ağır metallerden temizlerken Collagen Lift Paris™ Detox ise içerdiği 10 sinerjik etken madde ile vücudu toksinlerden arındırır ve vücuttaki ödemi atmaya yardımcı olur. İç organların temizliğiyle takviye olarak alınan Glutatyon uğraştığı için, vücut bu temizliğe ayırdığı eforu yağ yakmak için harcar. Collagen Lift Paris™ Detox vücudunuzu ödemlerden arındırarak şekillenmenizi sağlarken, Vitality de bu süreci en etkili şekilde destekler.


Glutatyon’un ne olduğuna dair bir fikriniz yoksa mutlaka hakkında bir araştırma yapmanızı öneririz. Sitemizin “blog” bölümünde Glutatyon’a dair detaylı bilgileri bulabileceğiniz gibi, farklı sitelerden de okumanızı tavsiye ediyoruz. Siz de hem bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı savaşmak hem de vücudunuzu toksinlerden ve ağır metallerden arındırmak istiyorsanız; Collagen Lift Paris™ Vitality – Collagen Lift Paris™ Detox ikilisi tam size göre!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™