Ameliyatsız Gençleşme Yöntemleri

Kolajen üretiminin yavaşlaması ile birlikte 30 yaşından sonra yüz bölgesinde doku kayıpları başlamaktadır. Bu kuru ciltlerde kırışıklıklara, karma ve yağlı ciltler de ise sarkmalara, yüz ovalinin şeklinin bozulmasına neden olmaktadır. Genellikle 35 yaşından sonra şeklini kaybetmeye başlayan yüz hatlarını ameliyatsız bir şekilde toparlamak ve cildi gençleştirmek için uygulanan Ulthera ya da Ultherapy olarak bilinen ameliyatsız yüz gençleştirme uygulaması; dolgun yüzlerde yüz ovalini oluşturmada, gıdıların yok edilmesinde ve kilo verirken yüzde meydana gelebilecek sarkmalarda da etkin sonuç sağlamaktadır.


Ulthera’yı sizlere, odaklanmış ultrason dalgaları ile ameliyatsız iyileştirme yöntemi diye tanıtabiliriz. Ulthera veya diğer adıyla ultherapy, odaklanmış ses dalgaları kullanarak cildin 3 mm ile 4-4,5 mm arasında derin dokulara da ulaşabilen, bu alanda kolajen üretiminin tetiklenmesine ve arttırılmasına hedefleyen bir cilt gençleştirme yöntemidir. Bu uygulama ameliyat olmaktan korkan ya da çekinen kişiler için iyi bir alternatiftir.

Ulthera uygulaması yapılan cihaz, görüntüleme ultrasonuyla birlikte kullanılan ve ciltte hasar yapmadan cildin altında 4,5 mm’ye kadar odaklanarak, bağ dokusuna etki edebilen odaklı bir ultrason cihazıdır. Odaklanmış ultrason gücü ile cilt altını görerek yaptığı atışlarla, deri altındaki bağ dokusu tabakasını yenileyen ve geren bir uygulamadır. Böylelikle uygulama sonrasında kolajen üretimi tetiklenmektedir. Uygulama süresi genellikle 40 ila 60 dakika sürmektedir. Uygulamanın etkileri, doku iyileşmesi devam ettiği sürece artarak görünür bir hal almaktadır.


Eğer sizler de bıçak altına yatmaktan korkuyorsanız ve aynı zamanda vücudunuza dışarıdan bir uygulama yaptırmak istemiyorsanız, yine de gençleşmek istiyorum diyorsanız Collagen Lift Paris tam size göre. Collagen Lift Paris şeker, tatlandırıcı ve katkı maddesi içermez ve içeriğindeki kolajenin yanı sıra vitamin ve sağlığınızı destekleyici ürünler içerir. Düzenli olarak kullandığınız takdirde ömür boyu kolajen miktarınızı dengeler. Daha fazla bilgi almak için satış noktalarımızı arayarak, ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™