Altın Eğrelti Otu Destekli Luminous Gold Artık Sizlerle!

En son güncellendiği tarih: Mar 5

Doktorlarımızın kontrolünde Türkiye’ye gelen mucizevi kolajen Luminous Gold artık seçkin satış merkezlerimizde! İstanbul’da yapılan basın lansmanı ile tanıtılan Collagen Lift Paris™ Luminous Gold’a kliniklerden ve seçkin güzellik merkezlerinden ulaşabilirsiniz!


Nişantaşı’da gerçekleşen basın lansmanımızda bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Ayrıca Altın Eğrelti Otu konulu sunumu ile Luminous Gold hakkında bilgi veren Dr. Dilek Başaran’a sevgi ve saygılarımızı sunarız.


Luminous Gold Nedir?


Collagen Lift Paris™ Luminous Gold, bir kolajen takviyesinin yanı sıra içerdiği diğer vitamin ve mineraller ile cilt yapısındaki değişimlerin önüne geçilmesini hedefler. Altın Eğrelti Otu mucizesini kolajen ile birleştirerek cilt lekeleri başta olmak üzere çeşitli cilt hastalıklarına da karşı gelir niteliktedir. Hayat boyu maruz kaldığımız “güneş” etkilerinden korunmak, yaşlanmayı durdurma seviyesinde yavaşlatmak, güneş kaynaklı cilt lekelerimizden korunmak için Luminous Gold’u tercih edebilirsiniz.


Lansman’dan Kareler:

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™