Akdeniz Yosunu (Ulva Lactuca) Hakkında Bilinmeyenler

En son güncellendiği tarih: Mar 4

Bildiğiniz üzere gerek kolajen takviyelerimizde gerek ise yeni göz bebeğimiz olan Detox formülümüzde etkilerini öğrendikçe vazgeçemediğimiz bir öz bulunmakta: Akdeniz Yosunu. Deniz Marulu olarak da bilinen, evrensel adı Ulva Lactuca olan bu özel yosun türü Fransa’nın güneyinde hasat edilip klinik ortamda özleri alındıktan sonra formülümüze eklenerek sizlerle buluşuyor.

Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu’da 5000mg (5 gram), Collagen Lift Paris™ Red Carpet formülünde 3000mg (3 gram), Collagen Lift Paris™ Detox formülünde ise 5000mg (5 gram) bulunan bu özel yosun türü hakkında biraz bilgilenelim.


Collagen Lift Paris™ Detox formülüne Akdeniz Yosunu neden eklendi?

Akdeniz Yosunu (Deniz Marulu) anti oksidan ve anti-aging vitaminleri olarak bilinen E, C ve A vitaminleri açısından oldukça zengindir. Aynı zamanda bir doymamış yağ asidi deposudur. Obezite karşıtı mineraller içerdiği için kilo vermekte yardımcı olduğu gibi vücutta yağ oluşumunu da önler. İçerdiği lifler sebebiyle tokluk hissiyatı vererek fazla tüketimin önüne geçmemizi sağlar.


Peki Siyah Kutu ve Red Carpet ile Akdeniz Yosunu’nun alakası nedir?

Akdeniz Yosunu selülit bölgesindeki yağların yakımında ve portakal kabuğu görünümün yok olmasında etkilidir. Kolajen ile sinerjik etki yaratarak ciltte elastikiyet probleminin giderilmesine yardımcı olur.

Kozmetik fimalarının gözdesi olan bu maddenin bir özelliği de tek başına kullanılamıyor oluşudur. Yani Ulva Lactuca, sinerjik etki (beraber kullanıldığında daha güçlü etki) yaratacağı diğer özler ile birlikte vücuda alınmalıdır. Bu kimi zaman kolajen ve c vitamini olurken kimi zaman karahindiba ve dulavrat otu gibi çeşitli bitki özleri olabilir.Siz de kolajen kaybınızı gidererek sağlıklı yaşlanmak, veya ödemlerinizden kurtularak sağlıklı kilo vermek istiyorsanız Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu, Red Carpet ve Detox gibi Akdeniz Yosunu içeren ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™