Kolajen Nedir? 

Kolajen (Kollajen) cilt ve kas hücrelerimizde bulunan; cilt ve kas hücrelerimizi koruyan bağ dokusunun yapısına katılarak; dokularımızın dayanıklı, canlı ve esnek olmasını sağlayan bir protein çeşididir. Vücutta tek başına en bol yapısal bileşen bulunduran proteindir. Vücudun formunu koruyan matrisi sağlar ve özellikle cildin sıkılığını, elastikiyetini ve yapısını korur. Yaşlandıkça kolajen üretimi yavaşlar, bu da ciltte dolgunluk kaybına ve kırışıklıklarda artışa neden olur.

Verisol® Collagen, sindirim sistemi yoluyla kolaylıkla emilir ve cilde kolaylıkla erişebilir hale getirilir; bu nedenle Collagen Lift Paris™, toplam vücut kolajenini arttırmayı ve cildin yaşlanma belirtilerini tersine çevirmeyi mümkün kılar.

İnsan vücudu yaşlandıkça bu proteini kaybetmeye başlar. 20 ila 25 yaşları arasında vücuttaki kolajen üretimi azalır ve yetersiz hale gelir. Bu yetersizlik sebebiyle vücut her sene %1 oranında kolajen kaybetmeye başlar. Kaybedilen kolajen cilt kuruluğuna, kırışıklıklara, selülitlere ve elastikiyetin azalmasına sebep olur. Collagen Lift Paris™ alındığında ile dokulara destek sağlanır. Bu destek, doku ya da organların devamlı canlı ve esnek kalmasını sağlar. Dolayısıyla yaşlanmayı geciktirici etki göstererek kırışıklıkları % 50'ye kadar azaltır.

Neden Collagen Lift Paris™?

İnsan vücudunda en bol bulunan kolajen Tip 1 kolajendir. Tip 1 kolajen tendon, bağ doku ve korneada bulunur. İnsan cildinin %75'inde ana bileşen olarak bulunur. Geriye kalan kısmını ise tip 3 kolajen oluşturur. Collagen Lift Paris™ Tip 1 kolajen içermektedir.

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak bir parmak büyüklüğünde olan ampüllerimizi kullan at mantığıyla tasarladık. Her sabah aç karna bir bardak suya karıştırarak içebilirsiniz. Günde bir ampul içmeniz yeterli olacaktır. Çünkü bir ampül Collagen Lift Paris™ günlük ihtiyaç olan 5 gram kolajeni içermektedir.

Collagen Lift Paris™ kırmızı meyve aromalıdır. Lezzetli bir aromaya sahiptir.

Ürünümüz şeker içermemektedir. 1.000'den fazla kadın üzerinde yapılan klinik çalışmalar sırasında hiçbir kullanıcımızda kilo alımına rastlanmadı. Kolajen bir protein çeşidi olduğundan, ürün sabah aç karna alındığında tokluk hissi verebilir. Ayrıca yosun özütü Ulvaline®, Fransa'da birçok detoks/kilo verme ürününde kullanılır.

Kolajen kullanımı ile kimler hangi

konuda yarar sağlayabilir?

  • Tırnakları ve saçları güçsüz olan; tırnak kırılması ve saç dökülmesi problemi yaşayan;

  • Çeşitli operasyonlar sonucu (kozmetik estetik vs.) cildindeki iyileşme sürecini hızlandırmak isteyen;

  • Çevresel faktörler ile oluşan (güneş, sigara, stres vb.) ince çizgileri yok etmek isteyen;

  • Yaşlanmaya ve kolajen kaybına bağlı olarak oluşan kırışıklıklarından mutsuz olan;

  • Cildinde kuruluk ve elastikiyet kaybı yaşayan, selülitlerinden kurtulamayan;

  • ve 25 yaş üzeri olan herkes Collagen Lift Paris™ ürünlerini kulanabilir!

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™