ELLE Fella Malibongwe Tyilo, Yeni Fransız Kolajenli İçecek, Collagen Lift Paris™'i Deniyor

Geçen hafta 37. doğum gününü kutladım. Şimdi, yaşlanmaya ilişkin gerçek bir sorunum yok ve dürüst olmak gerekirse bunu dört gözle bekliyorum. Aslında, çoğu insana son bir yıldır 37 yaşındayım derdim. Kuşkusuz '37 için harika görünüyorsun' tepkisi. Benim de bunda bir payım var, bu yüzden Collagen Lift Paris™'i deneyerek bu tepkileri artırmayı düşündüm.
Kırışıklıkları azaltmak, esneklik ve nemi artırmak ve cilt tonunu iyileştirmek için umut veren 28 ampul içeren bir kutuda geliyor. Sabahları bir bardak suyla karıştırıp kahvaltıdan önce içiyorsunuz. Bütün bu süreç, Meryl Streep'in Death Becomes Her adlı filmindeki ölümsüzlük iksirleri hatırlatıyor; 1992'de ortaya çıktı (genç görünümümü korumak için kolajen almak fikri aklımın ucundan geçmezdi).

Bazı güzellik ürünlerinde olduğu gibi, uzun süredir kullandığınız bir ürünün aslında cildiniz için hiçbir şey yapmadığını veya daha kötüsü, aslında sizin için kötü olduğunu öğreneceksiniz. Bir süredir yüz kremine eklenen kolajenin temel olduğu iddia ediliyordu, ama şu ana kadar yapılan çalışmalar, ezici bir üstünlükle cildinizin aslında kolajeni absorbe etmediğini, cildinize bulaşan kolajenin tuğlaları duvara atmak gibi olduğunu söylüyor. Böyle yaparak duvarın daha güçlü olmasını bekliyorlardı. Ancak burada kolajen takviyesi gerçekten cildinize nüfuz eder. Çünkü onları tüketirsiniz, kolajen emilir ve içeride dağıtılır. Bir kolajen takviyesinin ilave yararı, cildinizin yanı sıra eklemlerinize de iyi gelmesidir.


Gerçekten henüz kırışıklıklarım olmamasına rağmen, yaşla birlikte olabileceği gibi cilt tonumda farklılıklar oluşmaya başlamıştı ve düzenli olarak nemlendiyse de, cildim sıklıkla kurumuş gibi geldi. Kolajen takviyesi kullanmaya başladığımdan bu yana iki ay geçti ve cildim çok daha az kuru geliyor, daha fazla hissediyor ve tonunda (çok belirgin biçimde) iyileşme bile başladı. Ama en önemlisi, birisi bana yaşımı sorduğunda istediğim tepkiyi alıyorum. Tavsiye eder misiniz? Kesinlikle.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™