Collagen Lift Paris™ 

Kolajen, vücutta tek başına en bol yapısal bileşen bulunduran proteindir. Vücudun formunu koruyan matrisi sağlar ve özellikle cildin sıkılığını, elastikiyetini ve yapısını korur. Yaşlandıkça kolajen üretimi yavaşlar, bu da ciltte dolgunluk kaybına ve kırışıklıklarda artışa neden olur (1).

 

Verisol® Collagen, sindirim sistemi yoluyla kolaylıkla emilir ve cilde kolaylıkla erişebilir hale getirilir (2); bu nedenle, Collagen Lift Paris™, toplam vücut kolajenini arttırmayı ve cildin yaşlanma belirtilerini tersine çevirmeyi mümkün kılar. (3)

 

2013 yılında, Collagen Lift Paris™'nin ana bileşeni olan Verisol® Collagen'in üreticileri, ciltte Verisol® emiliminin etkisini ölçmek için özel olarak tasarlanmış iki klinik çalışma yayınladılar.

 

Güçlü anti-oksidatif etkilerin yanında (4-7) Verisol®, kolajen yoğunluğunun arttırılması (8) gibi cildin biyolojik işlevlerini geliştirir, cildi kolajenin azalmasını engeller ve kırışıklıkların% 50'ye kadar azaltır.

Collagen Lift Paris™ 'in 

Cilt Bakımı İçin 10 Etkisi

1. Kolajen derinin ana yapısal bileşeni olup tomurcuklanmasını ve görünümünü etkiler.

 

2. Yaklaşık 30 yaşındayken kolajen üretimi azalmaya başlar ve menopozla birlikte kolajen kaybı yılda yaklaşık %2 oranında gerçekleşir. Menopozun ilk 5 yılında kadınlar cilt kolajeninin %30 kadarını kaybederler.

 

3. Toplam vücut kolajeninde artışın cilt için etkili bir anti-aging yaklaşımı olduğu kanıtlanmıştır.

 

4. Klinik araştırmalar cildin içeriden beslenmesinin cilt koşullarında "önemli ve sürekli" gelişme sağladığını göstermektedir. 

5. Collagen Lift Paris™ 'in canlandırıcı etkisinin sırrı Verisol Bioactive Collagen Peptides®'dir. Biyoaktif, peptidlerin normal kolajen moleküllerinden çok daha küçük olduğu anlamına gelir ve ciltte kolay sindirim ve kullanılabilirlik sağlar.

 

6. Yaşlanmayla kaybedilen kolajeni, önerilen bir günlük Collagen Lift Paris™ dozuyla değiştirmenin, kırışıklıkları azalttığı, cildin hidrasyonunu ve elastikiyetini arttırdığı kanıtlanmıştır.

 

7. Collagen Lift Paris™, özellikle ciltte kolajen üretimini uyarmak ve sürdürmek için kanıtlanmış Verisol® içerir.

8. Tropikal yüz kremleri, derinliklerine yeterince nüfuz etmediği düşünüldüğü için zamanla cilt elastikiyetinde ilerleme belirtisi göstermez  

 

9. Collagen Lift Paris™ ayrıca, yalnızca kolajen üretimini teşvik etmekle kalmayıp aynı zamanda esansiyel amino asitler, antioksidanlar ve mineraller de içeren Ulva Mediterranea yosunuyla geliştirilmiştir. Ulva Mediterranea kullanımının kuru ve tahriş olmuş ciltlerde yatıştırıcı etki sağladığı gösterilmiştir. Aynı zamanda UV koruyucu pigmentler olan karotenoidler, klorofiller ve ksantofiller de içerir.

10. Collagen Lift Paris™, dermiş içinde kolajen üretimine yardımcı olması için gerekli olan C vitamini içerir; aynı zamanda serbest radikallerin hücrelerini ovuşturan güçlü bir anti-oksidandır.

Collagen Lift Paris™ 'in 

Helal Sertifikası'na sahiptir.

Özkanlar A.Ş. ekibi olarak Medikal-Esteik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden bekjlentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için  sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolmuz ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YOUTUBE KANALI

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

2020 © Collagen Lift Paris™